ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  0

  איך עובד סנן מים מתחת לכיור?

  למרות מאמצי משרד הבריאות בהבטחת מים נקיים בישראל, עדיין קיימת אפשרות לספיגת מזהמים במהלך זרימת המים לביתכם או לכל מקום אחר. מקורות מים עלולים להזדהם מפסולת תעשייתית, מי ביוב, חקלאות וגורמים נוספים. המים הללו יכולים להכיל חיידקים, אבנית מצטברת, כלור ומלחים שאינם מועילים לבריאותנו. כשמדברים על מערכת סינון תת כיורית, הכוונה היא מסנן מים תת כיורי אשר נמצא מתחת לכיור ומתחבר לברז המותקן לצידו של ברז הכיור הרגיל. לברז הזה מגיעים מים צלולים לאחר שעברו סינון איכותי ומוקפד. ניתן לחבר את המסנן גם למתקן בר המים הביתי, מה שיבטיח לכם שהמים הקרים או הרותחים שיצאו מהבר יהיו מסוננים ונקיים. הברז הזה נותן מענה יעיל לכל החששות ומספק לכם מי שתייה נקיים ואיכותיים.

  אופן הפעולה של סנן מים מתחת לכיור בשיטת אוסמוזה הפוכה

  כיום קיים מגוון רחב של מערכות טיהור הפועלות בדרכים שונות. מערכת סינון תת כיורית, מטהרת את המים באיכות טובה יותר ממסננים רגילים. ישנו סוג מסוים של סנן מים מתחת לכיור אשר פועל בשיטת אוסמוזה הפוכה. שיטה זו מבטיחה סינון מים ברמה הגבוהה ביותר עד לסינון אבנית, טפילים שונים או חלקיקים מיקרוסקופיים. במערכת כזו ישנם מספר שלבים של סינון. השלב הראשון הוא מעבר המים דרך מסנן המרחיק חלקיקים גסים יחסית כמו חול, אבנית, חלודה ועוד. השלב השני הוא מעבר דרך סנן פחם פעיל מגורען המסלק חלקיקים עדינים יותר כמו כלור וכימיקלים שונים. השלב השלישי הוא מעבר דרך ממברנה המסננת את החלקיקים העדינים ביותר לטיהור מוחלט של המים. לאחר מכן המים עוברים דרך סנן פחם נוסף לשיפור טעם המים. לבסוף מתקבלים מים איכותיים ונקיים לשתייה.

  פניה לחברה מתמחה בתחום לקבלת השירות הטוב ביותר

  סנן מים הוא מוצר שבחירתו לא יכולה להיות סתמית ומקרית. חשוב לבחור מערכת שתעשה את עבודת הסינון כמו שצריך וגם שתותקן ע”י איש מקצוע בעל ניסיון בתחום. לכן, לפני רכישת מסנן פנו לחברה בעלת ניסיון רב בתחום, שתדע להמליץ לכם על המערכת המתאימה. חשוב לבדוק שיש אחריות על המסנן, לבדוק האם התחזוקה שלו קלה וכל כמה זמן נדרשת החלפה של המסננים. בפנייה לחברה המתמחה בתחום, גם ההתקנה של המערכת תתבצע כפי שצריך ללא בעיות ותקלות ותקבלו את כל השירות הנדרש גם לאחר ההתקנה. חברת מי בר צלולים מתמחה בכל הקשור למתקני מים ומערכות סינון. החברה משווקת ומתקינה מתקני מים ומערכות סינון שונות הן בבתים פרטיים והן במוסדות ציבוריים ועסקים. מוזמנים ליצור קשר.

  עוד בנושא