ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  0

  החשיבות הבריאותית של טיהור מים

  לפני שנבין את המשמעות של מטהר מים תת כיורי, נרחיב על מתקני המיני בר. מתקני מיני בר הפכו להיות שימושיים מאוד הן בבתים פרטיים והן במוסדות ציבוריים או משרדים. יש להם מספר יתרונות בולטים כמו מזיגת מים קרים או רותחים בקלות ובנוחות. העיצוב הצבעוני והאסתטי שמוסיף לעיצוב המקום. מדובר במתקן מים אשר תופס מקום על גבי השיש, או ניצב על הריצפה. בעלי מטבחים קטנים בהם כל ס”מ הוא משמעותי, מוותרים על מתקנים אלה בשל המקום שהם תופסים ובכך מתפשרים על מים באיכות לא טובה או תלות בבקבוקי מים מינרליים. היום יש פתרון מעולה לעניין זה: טיהור מים מתחת לכיור. מדובר במערכת סינון הנמצאת מתחת לכיור כאשר המסנן מתחבר לברז חדש המותקן לצידו של הברז הרגיל בכיור. המים שנמזגים מהברז החדש, עוברים סינון ויוצאים נקיים ואיכותיים. את המסנן הזה ניתן לחבר גם למיני בר, מה שמבטיח מים מסוננים לשתייה.

  טיהור מים – תהליך אוסמוזה הפוכה

  קיימים סוגים שונים של מערכות תת כיוריות לטיהור מים, אשר מטהרות את המים באיכות טובה יותר מאשר מסנן רגיל. סוג מסוים של מטהר פועל באמצעות תהליך אוסמוזה הפוכה כדי להסיר מהמים חומרים מזיקים כגון: אבנית, חלודה, כלור, חול, חיידקים, מלחים ועוד. טכנולוגיה מתקדמת זו פועלת על ידי הפעלת לחץ חיצוני כנגד הלחץ האוסמוטי הטבעי. תהליך זה מונע גם ריחות לא נעימים, טעמי לוואי ואת יתר המזהמים, ומבטיח מי שתייה נקיים ואיכותיים.

  כל היתרונות של טיהור מים

  טיהור מים תחת הכיור מספק יתרונות רבים. על ידי התקנת מערכת זו, אין צורך להשתמש בבקבוקי מים מינרליים ואתם חוסכים את הטרחה של רכישתם וסחיבתם איתכם לכל מקום. בנוסף, מטהר זה עומד בכל תקני האיכות הנדרשים שנקבעו על ידי מכון התקנים הישראלי ודורש תחזוקה מינימלית, הוא יעיל ביותר ויכול לטהר כמות משמעותית של מים. כמו כן, מומלץ להחליף סנן במערכת הטיהור פעם בשנה כדי לספק איכות מים בצורה הטובה ביותר. חברת מי בר צלולים מתמחה בתחום שירותי מתקני מים וסינונם. היא מציעה מגוון מתקני מים למוסדות ציבוריים ובתים פרטיים לרבות מערכות תת כיוריות. מוזמנים ליצור קשר.