ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  0

  כך תקנו מכשיר מים קרים וחמים

  אם בעבר היינו צריכים להרתיח מים בקומקום או לשמור מים קרים במקרר כדי לקבל מים בטמפרטורה המתאימה, היום כבר אין צורך בכך. מתקן מים חמים וקרים מספק לנו באופן מיידי ובלחיצת כפתור אחת מים בטמפרטורה המתאימה. מעבר לכך, המים עוברים סינון ומטוהרים כך שאלה מים בריאים יותר ממי ברז רגילים. בר מים בא בצורות ובגדלים שונים, כאשר מתקנים רצפתיים מתאימים יותר למקומות ציבוריים המשרתים אנשים רבים בעוד שמתקני מיני בר מתאימים בתור מכשירים ביתיים או לשימוש במשרדים.

  מכשיר מים קר/חם: נוחות, בריאות וגם מראה אסתטי

  מכשיר מים קר/חם הוא בעל יתרונות רבים והוא מומלץ לשימוש מכל הבחינות. הפן הבריאותי הוא סינון המים, כאשר חשוב לבחור במתקן עם פילטר איכותי המסנן מעבר לחלקיקים גדולים כמו חול או חלודה אלא גם קטנים ואפילו מיקרוסקופיים כמו טפילים המצויים במים. הפן הפרקטי הוא כאמור הנוחות שבקבלת מים נקיים בטמפרטורה מתאימה ללא מאמץ או הכנה לכך מראש. נמצא שעקב הנוחות אנשים שיש להם מתקן מים מצליחים להקפיד יותר על שתיית מים בכמות טובה, מה שמתקשר גם לפן הבריאותי. במכשירי מיני בר היום מושם דגש גם על הפן העיצובי.

  למה לשים לב בבחירת המתקן?

  כאשר אתם בוחרים מכשיר מים כדאי לשים לב לגודל שלו: האם המידות שלו מתאימות לשטח שהקציתם לו על השיש (ואם מתקן רצפתי- על הרצפה). חשוב לשים לב לפילטר המתאים לו. האם זה פילטר יעיל ואיכותי. כדאי לבדוק את עניין ההתקנה: מה בדיוק נדרש כדי להתקין אותו וגם את עניין התחזוקה: כל כמה זמן צריך להחליף פילטר או לנקות את המתקן. באופן טבעי כנראה שתבחרו מתקן שמוצא חן בעיניכם מבחינה עיצובית ותואם את מראה המטבח ואת הטעם האישי שלכם. אם יש ילדים קטנים בבית כדאי לבדוק האם יש אופציה לנעילה. אם אתם שומרי שבת ישנם מכשירים המותאמים במיוחד לשומרי שבת במנגנון הפעולה שלהם. מי בר צלולים היא חברה העוסקת שנים בתחום מתקני מים ומערכות סינון ונותנת שירות מקצועי גם ללקוחות פרטיים וגם עסקיים, כולל מוסדות גדולים. מוזמנים ליצור קשר.

  עוד בנושא