ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  0

  מה חשוב לדעת על סינון אבנית?

  מי מאיתנו לא מכיר את הסיטואציה בה הוא ממלא את הכוס במים, מצפה לקבלת מים שקופים וצלולים אך מקבל מים עכורים, כמעט לבנים אפילו. אצלנו בארץ במיוחד הדבר קורה לא מעט בגלל האזור בו אנו נמצאים והתנאים הסביבתיים המביאים להתגבשות מינרלים הנמצאים במים ויצירת אבנית. למעשה, מה שקרה (וקורה עדיין) במערת הנטיפים המוכרת בנטיפי האבן המהממים שלה קורה גם אצלנו בגוף החימום  של דוד השמש ומכונת הכביסה וגם בצנרת הביתית, רק שכהתגבשות האבן מתרחשת אצלנו הדבר פחות אטרקטיבי כמו כשהדברים קורים בטבע. מסנן מים נגד אבנית מספק פתרון מעולה להתמודדות עם אותה התגבשות מינרלים ויצירת אבנית.

  כל היתרונות של סינון אבן

  כאמור, שתיית מי ברז עכורים אינה נעימה. המים העכורים בכוס הם סימן מוחשי למה שעלול לקרות בצנרת הביתית, בצנרת המובילה מים למכונת הכביסה, דוד השמש, מדיח הכלים, בעיקר בסמוך לגופי החימום שלהם. אותם חלקיקים שמרחפים בכוס יתגבשו ויגרמו לבלאי מהיר יותר של גופי החימום, הצנרת ואיתם לבלאי מהיר של מכונת הכביסה או הדוד. ניתן להתקין מסנן המותאם למכשיר מסוים, למשל מסנן המותקן על גוף החימום של דוד השמש, אך אפשר ואף רצוי להתקין מסנן שהוא דירתי ומותקן על שעון המים בחוץ. כך כל המים הזורמים בצנרת שלכם יהיו מים שכבר עברו סינון נגד אבנית כך שגם המים בכוס יחזרו להיות נקיים ושקופים.

  מסנן נגד אבנית גם לחיסכון בחשמל

  מעבר לכך שמסנן האבנית תורם להארכת חיי גוף החימום והמכשיר החשמלי בכלל, הוא גם תורם לחיסכון בחשמל. כאשר כבר ישנה התגבשות אבנית הדבר גורם למכשיר להתאמץ יותר כדי להביא לתוצאה הרצויה, מה שיגרום כמובן לבזבוז חשמל. מסנן חוסך חשמל בשיעור של 10-20%, חיסכון לא קטן כשמדובר על חשבון החשמל. ישנם מסנני מים שונים. אחד מסוגי המסננים המוכרים הוא כזה המכיל אבני סיליפוס המגיעות בצורת כדוריות. אבני הסיליפוס סופחות את אותם מינרלים שיוצרים את האבנית. חשוב לתחזק את המסנן ולהחליף אותו בזמן כדי שהיעילות תהיה מרבית.

  מתלבטים איזה מסנן לקנות? האם מסנן למתקן או מסנן דירתי? אנו במי בר צלולים מתמחים בתחום ונשמח לייעץ ואף לספק לכם את המסנן המתאים, בין אם מדובר במסנן למתקן מים ביתי או כזה הממוקם במוסדות ציבוריים. מוזמנים ליצור קשר.

  עוד בנושא